Turkish

Teslimiyet

savaşçı bir el aldı kadro , onlar çölde yanlarında yaşayan Hintlilerin gizli ve kurnaz ile birlikte kendi İskoç atalarının şiddetli cesaret vardı. no- engellenmedi mücadele Fransızca mücadele , onlar , onur yeni bir marka sahte erkeklerin yeni bir cins haline geldi …

MacKinnon’ın Rangers

Iain MacKinnon İngiliz taç hizmet etmek zorunda , ama şefkat Abenaki ellerinde kesin ölüm bakan güzel lass kurtarmak için onu çağırdı olmuştu . O bir kadın için kardeşlerini , adamlarını ve onun misyonunu , tüm tehlikeye , emirlerini meydan ediyorum . onun kollarında Annie’nin tatlı vücudunu tutulduğunda Ama o hiçbir pişmanlık hissediyordu. O ona bir şey sakladığını hissetmiş , onun kalbini geri tutmak için çok geç oldu . eylem sadece ders … Surrender olduğunda aşk ve savaşta, zamanlar vardır.

Gunahkar

netice Teslim

evcilleşmemiş

MacKinnon’ın Rangers

Onlar kardeşler bir grup , sıkıntı ve savaş ile sahte birbirlerine bağlılıkları vardı bu Yaylası savaşçılar , sağlam kolonicilere ve hatta kan bağı daha güçlü şiddetli Kızılderililer arasındaki bağ .

evcilleşmemiş

nefret İngilizler için savaşmak zorunda rağmen Fransız tarafından yakalanır ve Abenaki müttefiklerinin elinde yangın acı veren bir ölümle tehdit edildi , kendi boğaz – bile zaman yarık daha Morgan MacKinnon artık o yol adamları ihanet olacaktır. Bir manastır -bred Fransız lass gözünde masum özlem sadece göz kaçmasına ve Rangers geri dönmek için yeminini soru yapabiliriz. Ve yakında o Amalie uyandı tatlı tutku onurunu korumak ve sevdiği kadın kendini vaadinde arasında seçim için onu zorladı savaşı küfür onu vardı .